Jak zdecydować o swym losie, na kilka następnych lat, kupując kota w worku? Co zrobisz jeśli obudzisz się któregoś pięknego dla innych dnia, z myślą - co ja tutaj robię?

Można tego uniknąć.
 
Wybór kierunku studiów to nie lada wyzwanie, przez które pomożemy Ci przejść. Przygotowaliśmy charakterystykę wszystkich kierunków studiów. Znajdziesz w niej opis wybranego kierunku, przedmioty nauczania oraz listę miejsc, w których absolwenci najczęściej znajdują pracę. Dowiesz się w ten sposób na co się piszesz. Czy ta dziedzina to dla Ciebie edukacyjny Mount Everest (8848 m n.p.m.), czy niski pagórek nieopodal Twojego domu (XY m n.p.m.).

politechnika_lodzkaTrzy polskie uczelnie techniczne będą wspólnie prowadzić nowy, unikatowy kierunek studiów. Rektorzy Politechniki Łódzkiej, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechniki Gdańskiej porozumieli się w sprawie utworzenia pierwszego w Polsce międzyuczelnianego kierunku - chemia budowlana.

Coraz częściej uczelnie zamieszczają w swojej ofercie nowe kierunki studiów, jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na specjalistów w konkretnych dziedzinach. W tym celu uczelnie pozyskują środki na kierunki unikatowe oraz makrokierunki. Kierunek unikatowy to taki, który nie figuruje na standardowej liście kierunków, a uczelnie same opracowują dla niego program nauczania.

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->